Lådinsats Teng Tools TTTJ04
153 kr
128 krSpara 16 %Kampanj

TTTJ04
128 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Inbyggnadslåda av plast med fackindelningar avsedd att använda tillsammans med Teng Tools Bits och Hylsnyckelsatser av modell TJ. Försedd med löstagbart lock. Flera lådor kan sammanbyggas.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Inbyggnadslåda av plast med fackindelningar avsedd att använda tillsammans med Teng Tools Bits och Hylsnyckelsatser av modell TJ. Försedd med löstagbart lock. Flera lådor kan sammanbyggas.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 282770106 |
| Längd | 270 mm |
| Vikt | 0,236 kg |
| Produkttyp | Lådinsats |
| Tillverkarens Art.Nr. | TTTJ04 |
| Bredd | 143 mm |
| Bredd | 143 cm |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 5020385670334 |
