Brytspaksats 3 delar Teng Tools TTXPB3
1 534 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brytspaksats från Teng Tools om 3 brytspakar. Rund, slipad spets i ena ändan - flat hakformad brytspak i den andra.
Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Brytspaksats från Teng Tools om 3 brytspakar. Rund, slipad spets i ena ändan - flat hakformad brytspak i den andra.
Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Brytspak längd 300, 400, 500 mm
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 100690106 |
| Längd | 560 mm |
| Vikt | 1,75 kg |
| Produkttyp | Brytspaksats |
| Tillverkarens Art.Nr. | TTXPB3 |
| Bredd | 110 mm |
| Antal Delar | 3 |
| Höjd | 40 mm |
| EAN-nr | 5020385080744 |
