Snickarhammare Fiskars IsoCore 13.5" Böjd Klo
Nyhet
Rek. pris 1 430 kr
fr.521 kr
Se priset!
Välj variant

IsoCore 13.5" Böjd Klo
521 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snickarhammare IsoCore från Fiskars. Denna snickarhammare är perfekt för att lägga till profiler, montera skåp eller annat detaljarbete.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Snickarhammare IsoCore från Fiskars. Denna snickarhammare är perfekt för att lägga till profiler, montera skåp eller annat detaljarbete.
Hammare med unikt IsoCore anti-vibrationssystem som ger 70% mindre vibrationer. Böjd klo för enkel utdragning av spik i trä. Utrustad med ergonomiskt grepp för fast och säker hantering.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Färg | Orange |
| Vikt | 0,82 kg |
| Serie | IsoCore |
| Produkttyp | Snickarhammare |
| Material | Stål/Plast |
| Längd | 34,2 cm |
| Storlek | M, L |
| Höjd | 3, 2,9 cm |
| Bredd | 12, 12,2 cm |
