Rivningsverktyg Fiskars IsoCore
Nyhet
fr.1 054 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

IsoCore
1 054 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rivningsverktyg IsoCore från Fiskars. Med IsoCore-teknologi som reducerar vibrationer med upp till 50%.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Rivningsverktyg IsoCore från Fiskars. Med IsoCore-teknologi som reducerar vibrationer med upp till 50%.
Verktyget har regelklor för att bända bort eller räta upp reglar samt en klo för att dra ut spik. Det har även mejsel och pry för att lätt ta bort kakel och en demokant som maximerar verktygets slagkraft. Handtaget har SoftGrip-design med texturering för maximalt grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Färg | Orange |
| Vikt | 1,44, 2,61 kg |
| Serie | IsoCore |
| Produkttyp | Rivningsverktyg |
| Material | Metall/Plast |
| Höjd | 2 cm |
| Bredd | 3,1 cm |
| Storlek | M, L |
| Längd | 46,3, 75,5 cm |





