Rivningsverktyg Fiskars IsoCoreStorlek: M
2 790 kr
Vald variant
Vikt:
1,44 kg

IsoCore
Storlek: M
2 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rivningsverktyg IsoCore från Fiskars. Med IsoCore-teknologi som reducerar vibrationer med upp till 50%.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Rivningsverktyg IsoCore från Fiskars. Med IsoCore-teknologi som reducerar vibrationer med upp till 50%.
Verktyget har regelklor för att bända bort eller räta upp reglar samt en klo för att dra ut spik. Det har även mejsel och pry för att lätt ta bort kakel och en demokant som maximerar verktygets slagkraft. Handtaget har SoftGrip-design med texturering för maximalt grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 810958 |
| Färg | Orange |
| Vikt | 1,44 kg |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | IsoCore |
| Storlek | M |
| Typ | Rivningsverktyg |
| Längd | 46,3 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Bredd | 3,1 cm |
| EAN-nr | 6411501701381 |






