Bågsåg Fiskars 24" SW31
Nyhet
Rek. pris 629 kr
251 kr
225 krSänkt pris!

24" SW31
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bågsåg från Fiskars. För tyngre arbeten så som att kapa stammar och kraftiga grenar med en diameter på 20 cm. Det härdade stålsågbladet har en lång livslängd och är extremt skarp. Sågar i båda riktningarna tack vare de unika tänderna.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Bågsåg från Fiskars. För tyngre arbeten så som att kapa stammar och kraftiga grenar med en diameter på 20 cm. Det härdade stålsågbladet har en lång livslängd och är extremt skarp. Sågar i båda riktningarna tack vare de unika tänderna.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 811180 |
| Färg | Svart |
| Vikt | 0,65 kg |
| Produkttyp | Bågsåg |
| Längd | 70 cm |
| Bredd | 21,5 cm |
| EAN-nr | 5702264141011 |
