Brytblad Fiskars Pro CarbonMax 18mm 5-Pack
466 kr
141 krSpara 70 %Kampanj

Pro CarbonMax 18mm 5-Pack
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utbytesblad till CarbonMax brytbladsknivar. Håller skärpan upp till 24 gånger längre än standardblad.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Utbytesblad till CarbonMax brytbladsknivar. Håller skärpan upp till 24 gånger längre än standardblad.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 811037 |
| Färg | Krom |
| Produkttyp | Bladsats |
| Material | Metall |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1027232 |
| Serie | Pro |
| Bredd | 11 cm |
| Längd | 33 cm |
| Höjd | 3 cm |
| EAN-nr | 6411501701503 |
