Gipskniv Fiskars Pro CarbonMax
910 kr
275 krSpara 70 %Kampanj

Pro CarbonMax
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Universalkniv i metall, optimerad för kapning av gipsskivor. Kniven har inbyggd gipssåg, inbyggd förvaring av utbytesblad och förinställda djuplägen på verktyget.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Universalkniv i metall, optimerad för kapning av gipsskivor. Kniven har inbyggd gipssåg, inbyggd förvaring av utbytesblad och förinställda djuplägen på verktyget.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 811111 |
| Produkttyp | Gipskniv |
| Serie | Pro |
| Bredd | 5 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1027226 |
| Längd | 19 cm |
| Höjd | 3 cm |
| EAN-nr | 6411501701442 |




