Universalkniv Fiskars Pro CarbonMax Fällbar
688 kr
209 krSpara 70 %Kampanj

Pro CarbonMax Fällbar
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ihopfällbar universalkniv med fast blad och inbyggd förvaring av utbytesblad. Kniven har mekanism för bladutfällning, vilket ger kompakt förvaring och transport. Dubbla låssystem förhindrar att bladet fälls ut oavsiktligt samtidigt som det fortfarande går att byta blad snabbt och enkelt.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Ihopfällbar universalkniv med fast blad och inbyggd förvaring av utbytesblad. Kniven har mekanism för bladutfällning, vilket ger kompakt förvaring och transport. Dubbla låssystem förhindrar att bladet fälls ut oavsiktligt samtidigt som det fortfarande går att byta blad snabbt och enkelt.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 811110 |
| Färg | Orange |
| Produkttyp | Universalkniv |
| Serie | Pro |
| Bredd | 4 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1027224 |
| Längd | 16 cm |
| Höjd | 3 cm |
| EAN-nr | 6411501701428 |



