Plåtsax Fiskars Powergear Högerställt Skär
969 kr
313 krSpara 68 %Kampanj

Powergear Högerställt Skär
313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Plåtsax med PowerGear-utväxling som ger mer kraft. Saxen har Offset-design för att komma åt mitt i plåten samt högerställt skär.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Plåtsax med PowerGear-utväxling som ger mer kraft. Saxen har Offset-design för att komma åt mitt i plåten samt högerställt skär.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 810914 |
| Produkttyp | Plåtsax |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1027210 |
| Serie | PowerGear |
| Bredd | 9 cm |
| Längd | 24 cm |
| Höjd | 3 cm |
| EAN-nr | 6411501701282 |
