Diamantkapskiva Makita B-13552 350x25,4 mm
Rek. pris 5 756 kr
3 184 kr
2 999 krSänkt pris!Spara 185 kr

B-13552 350x25,4 mm
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diamantklinga för att kapa i betong, tegel, betongmosaik, lerkakel, skiffer, lerrör. Mått 350x25,4 mm. Passar till kapmaskiner.
Varumärke
MakitaBeskrivning
Diamantklinga för att kapa i betong, tegel, betongmosaik, lerkakel, skiffer, lerrör. Mått 350x25,4 mm. Passar till kapmaskiner.
Kompatibilitet
Passar till kapmaskiner med en klingdiameter på 350mm och en klinghålsdiameter på 25,4mm, tex: Makita EK6101
Passar till kapmaskiner med en klingdiameter på 350mm och en klinghålsdiameter på 25,4mm, tex: Makita EK6101
Egenskaper
| Varumärke | Makita |
| Art.Nr. | B-13552 |
| Längd | 350 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | B-13552 |
| Typ | Diamantkapskiva |
| Användningsområde | PRO |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 350 mm |
| EAN-nr | 0088381359269 |


