Luftridå Frico PA2200CBredd: 1050 mm, 5 kW, 400V
12 849 kr
Vald variant
Bredd:
1050 mm
Effekt/prestanda:
5000 kW

PA2200C
Bredd: 1050 mm, 5 kW, 400V
12 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luftridå Frico PA2200C är en stilren luftridå med fjärrkontroll och inbyggd reglering som både är enkel att installera och använda. Luftridån lämpar sig väl för exempelvis entréer.
Varumärke
FricoBeskrivning
Luftridå Frico PA2200C är en stilren luftridå med fjärrkontroll och inbyggd reglering som både är enkel att installera och använda. Luftridån lämpar sig väl för exempelvis entréer.
Övrigt
- Rekommenderad installationshöjd: 2,2 m
- Horisontellt montage
OBS! Rekommenderad installationshöjd kan variera beroende på den aktuella lokalen.
- Rekommenderad installationshöjd: 2,2 m
- Horisontellt montage
OBS! Rekommenderad installationshöjd kan variera beroende på den aktuella lokalen.
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 8042 |
| Spänning | 400 V |
| Effekt/prestanda | 5000 kW |
| Vikt | 17 kg |
| Bredd | 1050 mm |
| Effekt | 5000 kW |
| Effekt | 5000 W |
| Färg | Vit/Grå |
| Djup | 345 mm |
| Höjd | 209 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | PA Compact |
| Typ | Luftridå |
| EAN-nr | 7393410003949 |
