Luftridå Frico PA2200CBredd: 2050 mm, 16 kW, 400V
30 459 kr
Vald variant
Bredd:
2050 mm
Effekt/prestanda:
16000 kW

PA2200C
Bredd: 2050 mm, 16 kW, 400V
30 459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luftridå Frico PA2200C är en stilren luftridå med fjärrkontroll och inbyggd reglering som både är enkel att installera och använda. Luftridån lämpar sig väl för exempelvis entréer.
Varumärke
FricoBeskrivning
Luftridå Frico PA2200C är en stilren luftridå med fjärrkontroll och inbyggd reglering som både är enkel att installera och använda. Luftridån lämpar sig väl för exempelvis entréer.
Övrigt
- Rekommenderad installationshöjd: 2,2 m
- Horisontellt montage
OBS! Rekommenderad installationshöjd kan variera beroende på den aktuella lokalen.
- Rekommenderad installationshöjd: 2,2 m
- Horisontellt montage
OBS! Rekommenderad installationshöjd kan variera beroende på den aktuella lokalen.
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 8749 |
| Spänning | 400 V |
| Effekt/prestanda | 16000 kW |
| Vikt | 36 kg |
| Bredd | 2050 mm |
| Effekt | 16000 kW |
| Effekt | 16000 W |
| Färg | Vit/Grå |
| Djup | 345 mm |
| Höjd | 209 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | PA Compact |
| Typ | Luftridå |
| EAN-nr | 7393410004021 |
