Värmefläkt Frico Cat CNBredd: 335 mm, 5000 W, 480 m³/h
4 379 kr
4 167 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
335 mm
Effekt/prestanda:
5000 W

Cat CN
Bredd: 335 mm, 5000 W, 480 m³/h
4 167 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Värmefläkt Frico Cat CN är en kompakt värmefläkt för mindre lokaler. Cat från Frico är en serie kompakta och tysta värmefläktar för stationärt bruk. De passar bra i den lilla lagerlokalen, i garaget, verkstaden eller butiken. Värmefläkt Cat har en klassiskt ren design i vitlackerad stålplåt. Den är liten, diskret och lättplacerad.
Varumärke
FricoBeskrivning
Värmefläkt Frico Cat CN är en kompakt värmefläkt för mindre lokaler. Cat från Frico är en serie kompakta och tysta värmefläktar för stationärt bruk. De passar bra i den lilla lagerlokalen, i garaget, verkstaden eller butiken. Värmefläkt Cat har en klassiskt ren design i vitlackerad stålplåt. Den är liten, diskret och lättplacerad.
Övrigt
- Värmeeffekt: 3 - 9 kW
- IP44
- Värmeeffekt: 3 - 9 kW
- IP44
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 145459 |
| Luftflöde | 480 m3/h |
| Djup | 276 mm |
| Höjd | 255 mm |
| Effekt/prestanda | 5000 W |
| Vikt | 6,4 kg |
| Bredd | 335 mm |
| Effekt | 5000 W |
| Färg | Vit |
| Spänning | 400 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Cat |
| Typ | Värmefläkt |
| EAN-nr | 7393410207347 |
