Luftdriven Borrmaskin Teng Tools 13MM ARD13
3 495 kr
Se priset!

13MM ARD13
3 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Borrmaskin av pistolmodell med reversibel gång från Teng Tools. Steglöst pådrag och lätt åtkomliga reglage. Ergonomiskt utformat handtag som isolerar mot kyla och vibrationer. Luftutsläpp genom handtaget.
Övrigt
- För både höger- och vänsterhänta.
- Slangdimension: 3/8 tum.
- Anslutningsgänga: 1/4 G
Övrigt
- För både höger- och vänsterhänta.
- Slangdimension: 3/8 tum.
- Anslutningsgänga: 1/4 G
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Borrmaskin av pistolmodell med reversibel gång från Teng Tools. Steglöst pådrag och lätt åtkomliga reglage. Ergonomiskt utformat handtag som isolerar mot kyla och vibrationer. Luftutsläpp genom handtaget.
Övrigt
- För både höger- och vänsterhänta.
- Slangdimension: 3/8 tum.
- Anslutningsgänga: 1/4 G
Övrigt
- För både höger- och vänsterhänta.
- Slangdimension: 3/8 tum.
- Anslutningsgänga: 1/4 G
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 245490206 |
| Höjd | 154 mm |
| Längd | 250 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | ARD13 |
| Driftkälla | Tryckluft |
| Varvtal | 450 v/min |
| Typ | Luftdriven borrmaskin |
| Vibrationsvärde | 1,93 m/s2 |
| Vikt | 1,9 kg |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 5020385230194 |
