Kompressor Black&Decker BDCINF18N
Se priset!
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Introduktion till nästa nivå av effektivitet och bekvämlighet: Black+Decker BDCINF18N-QS. Denna AC/DC kompressor tillhör en ny klass av redskap, utformad för att erbjuda optimal tillförlitlighet och anpassningsförmåga. Unikt nog drivs denna föregångande multikompressor av tre olika källor - 12V, 230V och 18V batteridrift, vilket gör den till den första av sitt slag i världen.
Varumärke
Black+Decker
Beskrivning
Black+Decker BDCINF18N-QS kan också lita på 18V batterier från Black+Decker, vilket skapar en sömlös enhetlighet mellan verktyg. Kompressorn fungerar dock även i alla 12V cigarettuttag, vilket ger ytterligare flexibilitet för användare som är på språng.
Recensioner
Anders AVerifierad köpare
för 1 år sedan
Bra och lätt att hantera!
Egenskaper
VarumärkeBlack+Decker
Art.Nr.763312
Spänning18 V
Höjd20 mm
Längd20 mm
Tillverkarens Art.Nr.BDCINF18N-QS
Max Tryck11 bar
Effekt/prestanda36 W
DriftkällaBatteri
ProdukttypKompressor
AnvändningsområdePRO
Bredd280 mm