Kompressor Einhell PRESSITO 18/25 Sladdlös utan Batteri
Nyhet
1 242 kr
1 238 krSänkt pris!

PRESSITO 18/25 Sladdlös utan Batteri
1 238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Einhell PRESSITO 18/25 kompressor ingår i Power X-Change-familjen och drivs med ett 18 Volts batteri. Med en hög- och lågtryckspump, samt ett lågtrycks-sugalternativ och ett bärhandtag kan den ett smidigt och funktionellt redskap för hemmet och resan.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Einhell PRESSITO 18/25 kompressor ingår i Power X-Change-familjen och drivs med ett 18 Volts batteri. Med en hög- och lågtryckspump, samt ett lågtrycks-sugalternativ och ett bärhandtag kan den ett smidigt och funktionellt redskap för hemmet och resan.
En knappbrytare för pumpning (högtryck) utan förinställt tryck. Är- och börtryck kan läsas av i bar, psi eller kPa på den tvåradiga indikationen. Om önskat tryck har uppnåtts stänger pumpen av sig automatiskt. I integrerade fack förvaras det 3-delade adapter-setet för däck, bollar osv., samt slangarna. Levereras utan batteri och laddare (kan köpas separat).
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4020420 |
| Typ | Sladdlös kompressor |
| Användningsområde | DIY |
| Spänning | 18 V |
| Höjd | 267 mm |
| Längd | 335 mm |
| Vikt | 2,28 kg |
| Bredd | 162 mm |
| EAN-nr | 4006825667325 |






