Kompressor HECHT - 50L 1150 W
4 595 kr

- 50L 1150 W
4 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HECHTBeskrivning
Oljefri luftkompressor utrustad med elektrisk motor 230V / 50Hz, 1150 W.
Egenskaper
Drivmedel: Elektrisk motor
Motor: Elektrisk 230 V / 50 Hz
Effekt: 1150 W Max. tryck: 8 bar
Sugkraft: 196 l/min
Behållare: 50 l
Vikt: 39 kg
Garanti: 2 år
Drivmedel: Elektrisk motor
Motor: Elektrisk 230 V / 50 Hz
Effekt: 1150 W Max. tryck: 8 bar
Sugkraft: 196 l/min
Behållare: 50 l
Vikt: 39 kg
Garanti: 2 år
Egenskaper
| Varumärke | HECHT |
| Art.Nr. | HF57105 |
| Färg | Röd |
| Flöde | 196 l/min |
| Produkttyp | Kompressor |
| Max Tryck | 8 bar |
| Effekt/prestanda | 1150 kW |
| Vikt | 39 kg |
| Effekt/prestanda | 1150 W |
| EAN-nr | 8595614929554 |

