Avloppsgaller Unidrain ClassicLine Hörn Anniversario
Rek. pris 566 kr
363 kr
Se priset!

ClassicLine Hörn Anniversario
363 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avloppsgaller ClassicLine Hörn Column från Unidrain är ett avloppsgaller i modern design som levereras utan klinkerram. Gallret är anpassat för hörnavlopp och det är ett laserskuret galler med extra hög ytfinish. Detta galler kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Varumärke
UnidrainBeskrivning
Avloppsgaller ClassicLine Hörn Column från Unidrain är ett avloppsgaller i modern design som levereras utan klinkerram. Gallret är anpassat för hörnavlopp och det är ett laserskuret galler med extra hög ytfinish. Detta galler kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
| Art.Nr. | 2603.0200 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | ClassicLine |
| Yta | Borstad |
| Typ | Avloppsgaller |
| Höjd | 3 mm |
| Längd | 137 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 191 mm |
| RSK-nr | 7119850 |
| EAN-nr | 5707692009322 |
