Golvbrunnssil Blücher Drain Multi 150x150 mm
fr.171 kr
Se priset!
Välj variant

Drain Multi 150x150 mm
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvbrunnssil för Blüchers golvbrunnar har en tidlös elegans och ger badrummet ett nytt spännande utseende. Till alla våra brunnar finns ett flertal olika designer på galler att välja mellan, allt för att du ska kunna skapa din egen stil i badrummet, och för att du enkelt ska kunna variera Dig.
Varumärke
BlücherBeskrivning
Golvbrunnssil för Blüchers golvbrunnar har en tidlös elegans och ger badrummet ett nytt spännande utseende. Till alla våra brunnar finns ett flertal olika designer på galler att välja mellan, allt för att du ska kunna skapa din egen stil i badrummet, och för att du enkelt ska kunna variera Dig.
Klämring ingår ej. Passar till Golvbrunn Blücher Drain Multi 206
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Blücher |
| Art.Nr. | 610.155.421B |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Drain Multi |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 140 mm |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Utförande | Copenhagen, New York, Vienna |
