Golvbrunnssil Blücher Drain TrioGolvbrunnssil Blücher Drain Trio New York
730 kr

Drain Trio
Golvbrunnssil Blücher Drain Trio New York
730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

För montage i hörn eller utmed en vägg. Montageset med skruv för betong/klinkergolv Hörnmontage med spaltgaller
Varumärke
BlücherBeskrivning
För montage i hörn eller utmed en vägg. Montageset med skruv för betong/klinkergolv Hörnmontage med spaltgaller
Passar till Golvbrunn Blücher Drain Trio 206
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Blücher |
| Art.Nr. | 620.300.033 |
| Utförande | New York |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Drain Trio |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 274 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 142 mm |
| RSK-nr | 7121719 |
