Golvbrunnssil Blücher WaterLine Galler New York
fr.953 kr
Välj variant

WaterLine Galler New York
953 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gör din duschränna från BLÜCHER WaterLine personlig med golvbrunnsil New York som ger ett stilrent och exklusivt intryck som harmonierar med det valda klinkergolvet.
Varumärke
BlücherBeskrivning
Gör din duschränna från BLÜCHER WaterLine personlig med golvbrunnsil New York som ger ett stilrent och exklusivt intryck som harmonierar med det valda klinkergolvet.
Passar till Golvbrunn Blücher WaterLine 395
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Blücher |
| Art.Nr. | 697.007.070B |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Waterline |
| Bredd | 49,5 mm |
| Höjd | 1, 23,5 mm |
| Längd | 632, 732, 832, 932 mm |
| Vikt | 0,5, 0,6, 0,7 kg |



