Golvbrunnssil Blücher WaterLine Galler Vienna
fr.534 kr
Se priset!
Välj variant

WaterLine Galler Vienna
534 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gör din duschränna från BLÜCHER WaterLine personlig med golvbrunnsil Vienna som ger ett stilrent och exklusivt intryck som harmonierar med det valda klinkergolvet.
Varumärke
BlücherBeskrivning
Gör din duschränna från BLÜCHER WaterLine personlig med golvbrunnsil Vienna som ger ett stilrent och exklusivt intryck som harmonierar med det valda klinkergolvet.
Passar till Golvbrunn Blücher WaterLine 395
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Blücher |
| Art.Nr. | 697.003.070B |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Waterline |
| Höjd | 1 mm |
| Bredd | 49,5 mm |
| Längd | 732, 932 mm |
| Vikt | 0,5, 0,7 kg |



