Golvbrunnssil Smedbo Outline 502
fr.500 kr
Välj variant

Outline 502
500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En snygg golvbrunnssil i badrumsserien Outline. Golvbrunnssilen har en kärna i rostfritt stål som passar perfekt i det fuktiga badrummet. Den har ett svart pulverlackat tåligt ytskikt och ett snyggt mönster med utstansade kvadrater.
Varumärke
SmedboBeskrivning
En snygg golvbrunnssil i badrumsserien Outline. Golvbrunnssilen har en kärna i rostfritt stål som passar perfekt i det fuktiga badrummet. Den har ett svart pulverlackat tåligt ytskikt och ett snyggt mönster med utstansade kvadrater.
Matcha den med resterande svarta badrumsdetaljer för att få ett lyxigt och stilrent uttryck i ditt badrum.
Egenskaper
- Golvbrunnssil med mönster
- Material: Rostfritt stål
- Mönster: Kvadrat
- Storlek: 200 x 200 mm
- Höjd: 5,5 mm
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
- Golvbrunnssil med mönster
- Material: Rostfritt stål
- Mönster: Kvadrat
- Storlek: 200 x 200 mm
- Höjd: 5,5 mm
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Längd | 200 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Outline |
| Produkttyp | Golvbrunnssil |
| Bredd | 200 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri |
| Tillverkarens Art.Nr. | FB502, FK502 |
| Yta | Blank, Matt |
