Golvbrunnssil Tebo Stockholm Lux med Urtag
Rek. pris 436 kr
339 kr
Se priset!

Stockholm Lux med Urtag
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elegant golvbrunnssil av borstat rostfritt stål typ AISI 430. Godstjocklek ram: 1 mm. Godstjocklek sil: 2 mm. Ej syrafast.
Varumärke
TeboBeskrivning
Elegant golvbrunnssil av borstat rostfritt stål typ AISI 430. Godstjocklek ram: 1 mm. Godstjocklek sil: 2 mm. Ej syrafast.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 201900 |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | 201900 |
| Typ | Golvbrunnssil |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 4 mm |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7391142019009 |

