Golvbrunnssil Tebo Tile in Frame
Rek. pris 837 kr
639 kr
Se priset!

Tile in Frame
639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilren golvbrunnssil med ram för montering av klinker. Tillverkad av borstat rostfritt stål typ AISI 316. Består av två delar: Klinkerram och klinkerlåda. Godstjocklek: 0,8 mm. Syrafast. Rekommenderad i miljöer med högre krav där t.ex. klorider och salt förekommer.
Varumärke
TeboBeskrivning
Stilren golvbrunnssil med ram för montering av klinker. Tillverkad av borstat rostfritt stål typ AISI 316. Består av två delar: Klinkerram och klinkerlåda. Godstjocklek: 0,8 mm. Syrafast. Rekommenderad i miljöer med högre krav där t.ex. klorider och salt förekommer.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 201725 |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | 201725 |
| Typ | Golvbrunnssil |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 13,8 mm |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7391142017258 |



