Montageplatta Blücher WaterLine
920 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Montageplatta för installation av duschränna Blücher WaterLine 395. Används endast då rännan ska monteras i träbjälklag.
Varumärke
BlücherBeskrivning
Montageplatta för installation av duschränna Blücher WaterLine 395. Används endast då rännan ska monteras i träbjälklag.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Blücher |
| Art.Nr. | 379.011.000 |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Waterline |
| Höjd | 1 mm |
| Längd | 1100 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 42 mm |
| RSK-nr | 7122005 |

