Montageset Blücher 206 för Plastmatta
366 kr

206 för Plastmatta
366 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Montageset för plastmatta innehållande galler och klämring. Passar Golvbrunn Blücher Drain Multi 206.
Varumärke
BlücherBeskrivning
Montageset för plastmatta innehållande galler och klämring. Passar Golvbrunn Blücher Drain Multi 206.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Blücher |
| Art.Nr. | 620.300.003 S |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Drain Multi |
| Höjd | 15 mm |
| Längd | 155 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 155 mm |
| RSK-nr | 7120182 |
