Speldosa Relaxound Heidibox
fr.999 kr
Välj variant

Heidibox
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Speldosa med ljud av miljön i alperna. Under tre minuter omges du av imponerande toppar, grönskande bergsängar och den underbart friska bergsluften. Du aktiverar speldosan när du passerar den och om ingen ny impuls följer tonar den ut efter tre minuter. Oavsett om du har den hemma eller på kontoret, i badrummet eller i hallen kan du placera din speldosa var som helst eller hänga upp den på väggen. Perfekt för: barnrum, badrum, gästtoalett, entré, korridor, kontor.
Varumärke
RelaxoundBeskrivning
Speldosa med ljud av miljön i alperna. Under tre minuter omges du av imponerande toppar, grönskande bergsängar och den underbart friska bergsluften. Du aktiverar speldosan när du passerar den och om ingen ny impuls följer tonar den ut efter tre minuter. Oavsett om du har den hemma eller på kontoret, i badrummet eller i hallen kan du placera din speldosa var som helst eller hänga upp den på väggen. Perfekt för: barnrum, badrum, gästtoalett, entré, korridor, kontor.
Specifikationer
- Ljud: Miljön i alperna
- Ljudlängd: 3 minuter
- Teknik: Aktiveras av en rörelsesensor (reagerar på förändringar i ljuset)
- Batteri: Laddningsbart batteri 3.7V / 2000mAh, USB-C-kabel ingår
- Material: Akrylglas, HIPS plast
- Mått: Längd 11,7 cm / Bredd 6,2 cm / Höjd 14,3 cm
- Ljud: Miljön i alperna
- Ljudlängd: 3 minuter
- Teknik: Aktiveras av en rörelsesensor (reagerar på förändringar i ljuset)
- Batteri: Laddningsbart batteri 3.7V / 2000mAh, USB-C-kabel ingår
- Material: Akrylglas, HIPS plast
- Mått: Längd 11,7 cm / Bredd 6,2 cm / Höjd 14,3 cm
Egenskaper
| Varumärke | Relaxound |
| Längd | 117 mm |
| Produkttyp | Speldosa |
| Bredd | 62 mm |
| Höjd | 143 mm |
| Serie | Heidibox |
| Färg | Flerfärgad, Trä, Vit |
| Material | Akrylglas/HIPS plast, Ek/HIPS plast |
| Utförande | Alperna/Alpine Meadow, Alperna/Ek, Alperna/Vit |
