Speldosa Relaxound Junglebox
fr.699 kr
Välj variant

Junglebox
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Välkommen till djungeln med Relaxounds speldosa Junglebox! En exotisk plats med bländande djur och frodiga blommor som bara väntar på att du ska upptäcka dem. Dyk in i en färgstark värld långt borta från vardagen och hämta ny kraft med de ropen från de vilda djungeldjuren. Med sin inspirerande djungelatmosfär på 120 sekunder inbjuder den dig att förundras, ger dig frisk energi och väcker en full lust till livet. Volymen är flexibelt justerbar och ljuden kommer från Malaysias djungler.
Varumärke
RelaxoundBeskrivning
Välkommen till djungeln med Relaxounds speldosa Junglebox! En exotisk plats med bländande djur och frodiga blommor som bara väntar på att du ska upptäcka dem. Dyk in i en färgstark värld långt borta från vardagen och hämta ny kraft med de ropen från de vilda djungeldjuren. Med sin inspirerande djungelatmosfär på 120 sekunder inbjuder den dig att förundras, ger dig frisk energi och väcker en full lust till livet. Volymen är flexibelt justerbar och ljuden kommer från Malaysias djungler.
Egenskaper
| Varumärke | Relaxound |
| Art.Nr. | 11JGL0701001R |
| Serie | Junglebox |
| Typ | Speldosa |
| Höjd | 122 mm |
| Längd | 80 mm |
| Bredd | 47 mm |
| Färg | Flerfärgad, Rosa, Trä, Vit |
| Utförande | Djungeldjur/Ek, Djungeldjur/Lush, Djungeldjur/Maliau, Djungeldjur/Rosy, Djungeldjur/Teak Style, Djungeldjur/Tropic, Djungeldjur/Vit |
| Material | Akrylglas/HIPS plast, Ek/HIPS Plast, Gran (betsad)/HIPS plast, Plexiglas/HIPS Plast |
