Speldosa Relaxound Lakesidebox
fr.599 kr
Välj variant

Lakesidebox
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Speldosan ”Lakeside” framkallar stunder av avkoppling i ditt liv. Lugnande naturljud tar dig till en idyllisk skogssjö: porlande vatten, kvittrande fåglar, spelande syrsor. Du kommer omedelbart att känna hur ditt huvud och din kropp slappnar av intuitivt. Du aktiverar speldosan när du passerar den och om ingen ny impuls följer tonar den ut efter två minuter. Oavsett om du har den hemma eller på kontoret, i badrummet eller i hallen kan du placera din speldosa "Lakeside" var som helst eller helt enkelt hänga upp den på väggen.
Varumärke
RelaxoundBeskrivning
Speldosan ”Lakeside” framkallar stunder av avkoppling i ditt liv. Lugnande naturljud tar dig till en idyllisk skogssjö: porlande vatten, kvittrande fåglar, spelande syrsor. Du kommer omedelbart att känna hur ditt huvud och din kropp slappnar av intuitivt. Du aktiverar speldosan när du passerar den och om ingen ny impuls följer tonar den ut efter två minuter. Oavsett om du har den hemma eller på kontoret, i badrummet eller i hallen kan du placera din speldosa "Lakeside" var som helst eller helt enkelt hänga upp den på väggen.
Specifikationer
- Ljud: vatten, fåglar, ankor, syrsor
- Ljudlängd: 2 minuter
- Aktivering: via rörelsesensor (reagerar på förändringar i ljuset)
- Teknik: laddningsbart batteri, USB-kabel ingår
- Material: yta: björkträ, kropp: ABS plast
- Mått: Längd 11 cm Bredd 2,80 cm Höjd 11,80 cm
- Perfekt för: badrum, gästtoalett, entré, korridor, kontor
- Ljud: vatten, fåglar, ankor, syrsor
- Ljudlängd: 2 minuter
- Aktivering: via rörelsesensor (reagerar på förändringar i ljuset)
- Teknik: laddningsbart batteri, USB-kabel ingår
- Material: yta: björkträ, kropp: ABS plast
- Mått: Längd 11 cm Bredd 2,80 cm Höjd 11,80 cm
- Perfekt för: badrum, gästtoalett, entré, korridor, kontor
Egenskaper
| Varumärke | Relaxound |
| Längd | 110 mm |
| Produkttyp | Speldosa |
| Bredd | 28 mm |
| Höjd | 118 mm |
| Serie | Lakesidebox |
| Färg | Trä, Vit |
| Material | Ek/HIPS Plast, Plexiglas/ABS Plast |
| Utförande | Sjömiljö/Ek, Sjömiljö/Vit |
