Speldosa Relaxound SatelliteboxVindspel/Peach
499 kr

Satellitebox
Vindspel/Peach
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Speldosa med ljud av vindspel. Människor är intuitivt fascinerade av det drömska ljudet av vindspel. De mjukt skimrande tonerna låter dig luta dig tillbaka och slappna av, lugna ner dig och ladda batterierna. Du aktiverar speldosan när du passerar den och om ingen ny impuls följer tonar den ut efter en minut. Oavsett om du har den hemma eller på kontoret, i badrummet eller i hallen kan du placera din speldosa var som helst eller hänga upp den på väggen. Perfekt för: barnrum, badrum, gästtoalett, entré, korridor, kontor.
Varumärke
RelaxoundBeskrivning
Speldosa med ljud av vindspel. Människor är intuitivt fascinerade av det drömska ljudet av vindspel. De mjukt skimrande tonerna låter dig luta dig tillbaka och slappna av, lugna ner dig och ladda batterierna. Du aktiverar speldosan när du passerar den och om ingen ny impuls följer tonar den ut efter en minut. Oavsett om du har den hemma eller på kontoret, i badrummet eller i hallen kan du placera din speldosa var som helst eller hänga upp den på väggen. Perfekt för: barnrum, badrum, gästtoalett, entré, korridor, kontor.
Specifikationer
- Ljud: Vindspel
- Ljudlängd: 1 minut
- Teknik: Aktiveras av en rörelsesensor (reagerar på förändringar i ljuset)
- Batteri: Laddningsbart batteri 3.7V / 400mAh, USB-C-kabel ingår
- Material: Akrylglas, HIPS plast
- Mått: Längd 7 cm / Bredd 4 cm / Höjd 7,7 cm
- Ljud: Vindspel
- Ljudlängd: 1 minut
- Teknik: Aktiveras av en rörelsesensor (reagerar på förändringar i ljuset)
- Batteri: Laddningsbart batteri 3.7V / 400mAh, USB-C-kabel ingår
- Material: Akrylglas, HIPS plast
- Mått: Längd 7 cm / Bredd 4 cm / Höjd 7,7 cm
Egenskaper
| Varumärke | Relaxound |
| Art.Nr. | 11WIC0101001 |
| Färg | Persika |
| Utförande | Vindspel/Peach |
| Material | Akrylglas/HIPS plast |
| Serie | Satellitebox |
| Typ | Speldosa |
| Höjd | 77 mm |
| Längd | 70 mm |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 4260529154981 |
