Förvaringslåda Raaco Color
fr.51 kr
Välj variant

Color
51 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna förvaringslåda är den perfekta lösningen för att hålla ditt pyssel organiserat. Lådan kommer i 3 olika färger och storlekar för att passa både den lille och store pysslaren!
Varumärke
RaacoBeskrivning
Denna förvaringslåda är den perfekta lösningen för att hålla ditt pyssel organiserat. Lådan kommer i 3 olika färger och storlekar för att passa både den lille och store pysslaren!
Sortimentlåda med 7 fasta fack, tillverkad av återvunnen PP plast.
Egenskaper
| Varumärke | Raaco |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Serie | Color |
| Färg | Lila, Rosa, Turkos |
| Bredd | 179, 271, 332 mm |
| Antal Fack | 7, 9, 14 st |
| Höjd | 40, 41, 55 mm |
| Djup | 151, 173, 254 mm |
