Arbetslampa Briv 8W COB 600 Lm LED Strålkastare
199 kr
179 krSpara 10 %Kampanj

8W COB 600 Lm LED Strålkastare
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slimmad och smidig arbetslampa som du antingen ställer eller hänger. Stödet möjliggör olika vinklar på lampan för bästa belysning. Stötskyddande gummihörn.
Varumärke
BrivBeskrivning
Slimmad och smidig arbetslampa som du antingen ställer eller hänger. Stödet möjliggör olika vinklar på lampan för bästa belysning. Stötskyddande gummihörn.
Specifikationer
- Ljusstyrka: 600 lumen
- Diod: 8 W COB
- Färgtemperatur: 6000K
- Vattenskydd: IP44
- 3 driftlägen: 100% - 50% - 25%
- Mått: 165x121x38mm
- Vikt: 300 gram
- Drifttid: <4 timmar
- Batteri: 3xAA (ingår ej)
- Ljusstyrka: 600 lumen
- Diod: 8 W COB
- Färgtemperatur: 6000K
- Vattenskydd: IP44
- 3 driftlägen: 100% - 50% - 25%
- Mått: 165x121x38mm
- Vikt: 300 gram
- Drifttid: <4 timmar
- Batteri: 3xAA (ingår ej)
Egenskaper
| Varumärke | Briv |
| Art.Nr. | 53-250376 |
| Färg | Grön |
| Effekt | 8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Höjd | 38 mm |
| Längd | 165 mm |
| Ljustemperatur | 6000 K |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Driftkälla | Batteri AA |
| Typ | Arbetslampa |
| Användningsområde | DIY |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 121 mm |
| Ljusflöde | 600 lumen |
| Vattentät | Ja |
| EAN-nr | 7350041025405 |
