Pannlampa Mareld Nova 1500 RE
1 263 kr

Nova 1500 RE
1 263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nova 1500 RE är en ljusstark, smidig och mångsidig pannlampa och som även kan användas som en ficklampa om man önskar. Lampan har 4 st ljuslägen- 500 lm, 1000 lm, 1500 lm, 250 lm. USB-C kabel ingår.
Varumärke
MareldBeskrivning
Nova 1500 RE är en ljusstark, smidig och mångsidig pannlampa och som även kan användas som en ficklampa om man önskar. Lampan har 4 st ljuslägen- 500 lm, 1000 lm, 1500 lm, 250 lm. USB-C kabel ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Mareld |
| Art.Nr. | 690001750 |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| IP-Klassning | IP67 |
| Ljuskälla | LED |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Pannlampa |
| Version | Med batteri |
| Längd | 128,5 mm |
| Ljusflöde | 1500 lumen |
| Vikt | 0,14 kg |
| Laddtid | 4,5 hour(s) |
| EAN-nr | 7311662278557 |



