Skyddsrumsbygel Westal Athena II
fr.529 kr/frp
Kampanj
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-04-09
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WestalBeskrivning
Skyddsrumsbygel för Athena II.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Grå |
| Material | Övrigt |
| Serie | Athena |
| Produkttyp | Skyddsrumsbygel |
| Höjd | 45 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Längd | 310, 370, 410 mm |
| Vikt | 0,2, 0,23, 0,25 kg |

