Armatursockel Ifö Electric Sockel IP20 Sned E27 84,5cm
fr.159 kr
Se priset!
Välj variant

Sockel IP20 Sned E27 84,5cm
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP20 sned E27 75W.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500084I |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Diameter | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52741-000-10, 5274100012, 5274100016 IP20 |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Typ | Väggarmatur, Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 59, 80 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,49 kg |

