Belysning Svedbergs Valje Ljusramp LED
fr.1 500 kr
fr.1 200 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Valje Ljusramp LED
1 200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Belysning Svedbergs Valje LED är en ljusramp med LED-belysning som passar till Svedbergs Spegel Valje rektangulär. Du kan köpa till denna ljusramp om du vill ha extra bra ljus på din spegel och det extra ljuset kommer att skapa en ljus och härlig känsla i hela badrummet.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Belysning Svedbergs Valje LED är en ljusramp med LED-belysning som passar till Svedbergs Spegel Valje rektangulär. Du kan köpa till denna ljusramp om du vill ha extra bra ljus på din spegel och det extra ljuset kommer att skapa en ljus och härlig känsla i hela badrummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 3110S |
| Effekt | 38,1, 46,7, 53,6, 61,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Belysning | Ja, LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Valje |
| Typ | Belysning |
| Djup | 67 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 70 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |



