Belysning Vedum Lexby
Nyhet
fr.1 578 kr
Välj variant

Lexby
1 578 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Belysning Lexby monteras på insida av stomme med lådor (ej luckor). Belysningen har två sensorer som automatiskt tänder eller släcker ljuset när lådan stängs och öppnas och kommer inklusive en två meter lång anslutningskabel. Passar till Vedums serier Zone, Anno, Flow, Free, Mezzo och Soprano.
Varumärke
VedumBeskrivning
Belysning Lexby monteras på insida av stomme med lådor (ej luckor). Belysningen har två sensorer som automatiskt tänder eller släcker ljuset när lådan stängs och öppnas och kommer inklusive en två meter lång anslutningskabel. Passar till Vedums serier Zone, Anno, Flow, Free, Mezzo och Soprano.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 583402V |
| Färg | Rostfri |
| Effekt | 12, 6,2, 7,2, 10,5, 13,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Spänning | 220 V |
| Djup | 21 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 11 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Ja |
| Bredd | 456, 556, 706, 856, 956 mm |
