Belysningsprofil Ballingslöv LED
fr.1 992 kr
Välj variant

LED
1 992 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Belysningsprofil Ballingslöv LED passar fint direkt på vägg ovanför en spegel. Belysningsprofilen monteras på vägg och är inte dimbar.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Belysningsprofil Ballingslöv LED passar fint direkt på vägg ovanför en spegel. Belysningsprofilen monteras på vägg och är inte dimbar.
Denna belysningsprofil finns i flera storlekar.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Färg | Aluminium |
| Effekt | 9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Typ | Badrumsbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | A, A+ |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |

