Fotlamphållare Ifö Electric D100
Rek. pris 579 kr
fr.413 kr
Se priset!
Välj variant

D100
413 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fotlamphållare Ø 100 mm IP20 rak E27 75W. Klassisk fotlamphållare i vitt porslin i modell större. Täcker en takdosa.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Fotlamphållare Ø 100 mm IP20 rak E27 75W. Klassisk fotlamphållare i vitt porslin i modell större. Täcker en takdosa.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51711 |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 0,43 kg |
| Sensor | Nej |
