Handtag Ballingslöv HG-105
168 kr

HG-105
168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv HG-105 i rostfritt borstat.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG105B |
| Färg | Borstad metall |
| Typ | Handtag |
| CC-mått | 128 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Bredd | 137 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Djup | 29 mm |

