Lampett Astro Anton Vägglampa i Krom Dimbar
Rek. pris 2 310 kr
1 593 kr
Se priset!

Anton Vägglampa i Krom Dimbar
1 593 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampett Astro Anton är en vacker lampett som lika gärna kan placeras fristående på väggen som på varsin sida av spegeln.
Varumärke
AstroBeskrivning
Lampett Astro Anton är en vacker lampett som lika gärna kan placeras fristående på väggen som på varsin sida av spegeln.
Anton är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2 och 3.
Fördelar: Lampett Astro Anton Vägglampa i Krom Dimbar
- IP44-klassad för badrumssäkerhet
- Elegant kromfinish
- Dimbar för anpassningsbar belysning
Fördelar: Lampett Astro Anton Vägglampa i Krom Dimbar
- IP44-klassad för badrumssäkerhet
- Elegant kromfinish
- Dimbar för anpassningsbar belysning
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1106001 |
| Färg | Krom |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Vägglampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Anton |
| Typ | Lampett |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 145 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 215 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 5038856005073 |


