LED Armatur 4AQUA
Rek. pris 1 150 kr
fr.808 kr
Se priset!
Välj variant

LED Armatur 4AQUA
808 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
4AQUABeskrivning
LED armatur från 4AQUA som passar till 4-Aquas speglar och spegelskåp. Med inbyggd trafo.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | LAL9300A |
| Färg | Krom |
| Effekt | 5, 8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A++ |
| Belysning | Ja, LED |
| Material | Aluminium |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Armatur |
| Djup | 40 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 105 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,2, 0,34 kg |
| Bredd | 300, 600 mm |

