LED-belysning Svedbergs
Nyhet
Rek. pris 3 090 kr
fr.1 977 kr
Se priset!
Välj variant

LED-belysning Svedbergs
1 977 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-belysning Vit från Svedbergs är en praktisk skåpbelysning för badrummet. Denna armatur är gjord av plåt och har LED-teknik som ger ett behagligt sken samtidigt som energiförbrukningen är låg.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
LED-belysning Vit från Svedbergs är en praktisk skåpbelysning för badrummet. Denna armatur är gjord av plåt och har LED-teknik som ger ett behagligt sken samtidigt som energiförbrukningen är låg.
Plåtbelysning med energieffektiv LED-belysning. Utan eluttag. Passar till Svedbergs samtliga trä- och plåtskåp utan belysning.Välj mellan olika utföranden.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 2 månader sedanBra leverans och bra vara.
DagmarVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra ljus
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Färg | Grafitgrå, Matt Vit, Sand, Vit |
| Bredd | 400, 550, 600, 650 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Effekt/prestanda | 17,8 W |
| Utförande | Skåpbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-belysning |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Eluttag | Ja, till höger, Ja, till höger, med jordfelsbrytare, Ja, till vänster, Ja, till vänster, med jordfelsbrytare, Nej |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | A60, Line, I:et, Eagle, Line, NY50, Birdie, Line, Tvilling |
| Effekt | 17,8 W |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |



