LED-belysning Svedbergs600 mm, utan Eluttag, Vit
Rek. pris 3 090 kr
2 197 kr
1 977 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
600 mm
Eluttag:
Nej

LED-belysning Svedbergs
600 mm, utan Eluttag, Vit
1 977 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-belysning Vit från Svedbergs är en praktisk skåpbelysning för badrummet. Denna armatur är gjord av plåt och har LED-teknik som ger ett behagligt sken samtidigt som energiförbrukningen är låg.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
LED-belysning Vit från Svedbergs är en praktisk skåpbelysning för badrummet. Denna armatur är gjord av plåt och har LED-teknik som ger ett behagligt sken samtidigt som energiförbrukningen är låg.
Plåtbelysning med energieffektiv LED-belysning. Utan eluttag. Passar till Svedbergs samtliga trä- och plåtskåp utan belysning.Välj mellan olika utföranden.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanBra leverans och bra vara.
DagmarVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra ljus
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 376040 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Serie | A60, Line |
| Bredd | 600 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljuskälla | LED |
| Utförande | Skåpbelysning |
| Energieffektivitet | D |
| Djup | 200 mm |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Höjd | 70 mm |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| RSK-nr | 8934563 |
| EAN-nr | 7323100175304 |



