Ljusramp 4AQUA Spotlight Infräst Profil
Rek. pris 2 150 kr
fr.1 451 kr
Se priset!
Välj variant

Spotlight Infräst Profil
1 451 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusramp 4AQUA är en klassisk ramp med spottar och infräst profil som passar till 4-Aquas spegelskåp.
Varumärke
4AQUABeskrivning
Ljusramp 4AQUA är en klassisk ramp med spottar och infräst profil som passar till 4-Aquas spegelskåp.
Med 3 spottar.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Färg | Vit Matt |
| Effekt/prestanda | 9,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A++ |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Belysning | Ja, LED |
| Material | Lack/Impregnerad MDF |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Ljusramp |
| Djup | 220 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 16 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1, 0,7, 0,9, 1,3 kg |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
