Plafond Nordlux Djay Smart Color
Rek. pris 2 099 kr
1 326 kr
Se priset!

Djay Smart Color
1 326 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Djay Smart ingår i kollektionen Smart Light. Du kan styra din Djays belysning, färgtemperatur och musik från Smart Light appen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Djay Smart ingår i kollektionen Smart Light. Du kan styra din Djays belysning, färgtemperatur och musik från Smart Light appen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2110886101 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LEDModule |
| Effekt | 21 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 400 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 9 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 6500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 21 W |
| Serie | Smart |
| Typ | Badrumslampa tak |
| Vikt | 1,8 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924007514 |







