Plafond Nordlux Ufo 23 Vit Taklampa Metall/Glas
429 kr
369 krSpara 14 %Kampanj

Ufo 23 Vit Taklampa Metall/Glas
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Ufo med diametern 23 cm. Material glas och metall.
Skyddsklass: Jordkontakt (1)
Fördelar: Plafond Nordlux Ufo 23 Vit Taklampa Metall/Glas
- Lätt att matcha med inredning tack vare neutral vit färg
- Tillverkad av hållbara material, metall och glas
- Passar i alla rum med IP44-klassning
Fördelar: Plafond Nordlux Ufo 23 Vit Taklampa Metall/Glas
- Lätt att matcha med inredning tack vare neutral vit färg
- Tillverkad av hållbara material, metall och glas
- Passar i alla rum med IP44-klassning
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 25576000 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 230 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Ufo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Badrumslampa tak |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| EAN-nr | 5701581047037 |

