Spegelbelysning Bathlife Ljus
Rek. pris 1 599 kr
fr.599 kr
Välj variant

Ljus
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelbelysning Bathlife Ljus passar perfekt över badrumsspegeln eller spegelskåpet. Du kan montera den direkt på spegeln eller på ett spegelskåp. Belysningen är anpassad för fast installation.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegelbelysning Bathlife Ljus passar perfekt över badrumsspegeln eller spegelskåpet. Du kan montera den direkt på spegeln eller på ett spegelskåp. Belysningen är anpassad för fast installation.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | LJS 060 C1G IBMT SLB |
| Färg | Krom, Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt | 6, 9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Ljus |
| Typ | Skåpbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 153 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 50, 60 mm |
| Bredd | 380, 600 mm |
